info@kansai-helios.sk
+421 905 536 326

KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o.

Člen skupiny KANSAI PAINT Group

Značka HELIOS je zastúpená v 18 krajinách sveta a je synonymom pre tradíciu a kvalitu náterových systémov. Koncern KANSAI PAINT Group patrí medzi TOP 10 výrobcov náterov a farieb na svete.

Výrobky Helios sú na slovenskom trhu dostupné od roku 1993. Historicky prvým dovozcom týchto výrobkov bola spoločnosť Drevoexport, zameraná najmä na výrobky pre drevársky a nábytkársky priemysel. Spoločnosť KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o, vznikla 1.1.2006 a v súčasnosti patrí medzi najvýznamnejších predajcov náterových systémov na slovenskom trhu.

Zaisťujeme dodávky náterových hmôt po celom Slovensku z centrálneho skladu v Žiline, a tiež zo skladu v Šintave. Vďaka vlastným miešacím zariadeniam sme schopní pohotovo reagovať na požiadavky zákazníkov, rýchlo namiešať požadovaný odtieň podľa vzorkovnice alebo potrieb klientov.

KANSAI HELIOS Slovakia building
7955a-1024x683

V našej centrále v Žiline sa nachádza aj vysoko špecializované školiace stredisko na autolaky a priemyselné nátery, ktoré ponúka najnovšiu technológiu a možnosť odskúšania aplikácie náterových systémov na rôzne povrchy.

V portfóliu produktov ponúkame dekoratívne nátery značiek Helios, Belinka a Color, ponuku autolakov značiek Mobihel, Colomix, Radex, S.M.A.R.T , Gravihel a JustWyn. Okrem toho sa tiež zameriavame na priemyselné nátery na drevo ako aj na špeciálne priemyselné nátery na kov a ďalšie povrchy (protipožiarne, nátery na oceľové konštrukcie, nátery na vodorovné cestné značenie, a pod.).

Našim zákazníkom poskytujeme komplexný servis, ktorý zahrňuje poradenstvo pri výbere vhodného náterového systému, spracovanie projektu a kalkuláciu, dodávku a logistiku, kontrolný dohľad, odborné školenie, a tiež odbornú pomoc aplikačného technika. Naši zamestnanci sú vyškolení a disponujú dlhoročnou praxou v odbore. Vďaka tomu sme schopní realizovať aj technicky a objemovo náročnejšie projekty.