[email protected]
+421 905 536 326

KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o.

Výrobky KANSAI HELIOS sú na slovenskom trhu dostupné od roku 1993. Historicky prvým dovozcom týchto výrobkov bola spoločnosť Drevoexport, zameraná najmä na výrobky pre drevársky a nábytkársky priemysel.

 

Spoločnosť KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o, vznikla 1.1.2006 a v súčasnosti patrí medzi najvýznamnejších predajcov náterových systémov na slovenskom trhu.

 

Zaisťujeme dodávky náterových hmôt po celom Slovensku z centrálneho skladu v Žiline, a tiež zo skladu v Šintave. Vďaka vlastným miešacím zariadeniam sme schopní pohotovo reagovať na požiadavky zákazníkov, rýchlo namiešať požadovaný odtieň podľa vzorkovnice alebo potrieb klientov.

KANSAI HELIOS Slovakia building
7955a-1024x683

V našej centrále v Žiline sa nachádza aj vysoko špecializované školiace stredisko na autolaky a priemyselné nátery, ktoré ponúka najnovšiu technológiu a možnosť odskúšania aplikácie náterových systémov na rôzne povrchy.

 

V portfóliu produktov ponúkame dekoratívne nátery značiek Helios, Belinka a Color, ponuku autolakov značiek Mobihel, Colomix, Gravihel a JustWyn. Okrem toho sa tiež zameriavame na priemyselné nátery na drevo ako aj na špeciálne priemyselné nátery na kov a ďalšie povrchy (protipožiarne, nátery na oceľové konštrukcie, nátery na vodorovné cestné značenie, a pod.).

 

Našim zákazníkom poskytujeme komplexný servis, ktorý zahrňuje poradenstvo pri výbere vhodného náterového systému, spracovanie projektu a kalkuláciu, dodávku a logistiku, kontrolný dohľad, odborné školenie, a tiež odbornú pomoc aplikačného technika. Naši zamestnanci sú vyškolení a disponujú dlhoročnou praxou v odbore. Vďaka tomu sme schopní realizovať aj technicky a objemovo náročnejšie projekty.