[email protected]
+421 905 536 326

Aktuality

Preventívne opatrenia v súlade s odporúčaniami štátnych inštitúcií

V KANSAI HELIOS denne monitorujeme vývoj ohľadom prepuknutia koronavírusu (COVID-19) a implementujeme rôzne preventívne opatrenia v súlade s odporúčaniami štátnych inštitúcií.
Nižšie nájdete najnovšie aktualizácie, opatrenia a usmernenia týkajúce sa tejto témy.

14. januára 2022

Globálna zdravotná situácia je aj v roku 2022 naďalej mimoriadne napätá, pričom po celej Európe sa rýchlo šíri nová vlna infekcií Covid-19. Podľa odborníkov je Omicron oveľa prenosnejší ako doteraz iné varianty, aj keď s miernejšími príznakmi. Zdravie a bezpečnosť našich zamestnancov a akcionárov zostáva naším prvoradým záujmom. Aby sme zabránili šíreniu nového variantu Covid-19 medzi našimi zamestnancami, robíme všetko pre to, aby sme obmedzili fyzické kontakty v rámci spoločnosti.

  • Zamestnanci stále pracujú v domácich kanceláriách, ak je to možné.
  • Tam, kde je to možné, rozdeľujeme zamestnancov na smeny/tím, aby sme minimalizovali možnosť kritických kontaktov.
  • Služobné cesty, stretnutia, školenia, vzdelávacie aktivity a podujatia sa stále prednostne uskutočňujú prostredníctvom virtuálnych komunikačných platforiem.
  • Dodržiavame oficiálne odporúčania týkajúce sa nosenia masiek FFP2, vzdialenosti a hygienických opatrení na všetkých miestach KANSAI HELIOS.

Bohužiaľ nemôžeme sľúbiť, že sa v našej spoločnosti nezvýši aj počet infekcií a tým aj absencie zamestnancov, čo môže mať za následok aj meškanie dodávok. Uisťujeme vás však, že urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme dodržali termíny dodania a udržali obchodné operácie efektívne.

Ďalšie novinky